Home Tag "Marinës"

Pritet të jetë një bombë. Zbulohet emisioni i ardhshëm i Marinës

0
Moderatorja e njohur Marina Vjollca, që prej janarit të shkuar nuk është përfshirë në asnjë projekt televiziv. Ajo preferoi që për një kohë të gjatë të shijonte pushimet, por së fundmi është zbuluar se do të rikthehet sërish në ekran. Këtë fakt e ka zbuluar edhe Luana me anë të një komenti në Instagram. Në një foto […]

Luana zbulon një sekret të pabesueshëm të Marinës

0
Ato janë dy motrat më të sukseshme të ekranit dhe sigurisht në kulmin e karrierës së tyre. Njëra më e mirë se tjetra, publiku nuk i veçon dotë. E ftuar tek Ermali këtë mbrëmje, për të promovuar edhe klipin e ri “Mi Dhe Flakë Mallit Tim”, Luana do të zbulojë një sekret të madh për […]

“Shpirti plot, pasuria ime!” Emocionon nëna e Marinës

0
Fillimisht nga i shoqi, më pas nga e mortra e së fundmi nga nëna e saj e sigurisht nga qindra e mijëra miq të afërm e fansa,  urimet për Marina Vjollcën me rastin e ditëlindjes kanë qenë nga më të ndjerët Moderatorja e mirënjohur a ka marrë urime pa fund, por një nga më të bukurit ishte ai […]