Home Tag "mbyllet ne shtepi"

Tayna mbyllet në shtëpi, as që ju shkon ndërmend arsyeja

0
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të publikojë vazhdimisht foto e video të ndryshme nga aktivitetet e saj të përditshme. Megjithatë ndonjëherë vendos të shkëputet totalisht nga çdo gjë dhe të qëndrojë për ca kohë në qetësi. Tayna na ka dëshmuar këtë herë se di të qëndrojë edhe në shtëpi nën […]