Home ShowBiz Tayna mbyllet në shtëpi, as që ju shkon ndërmend arsyeja
Tayna mbyllet në shtëpi, as që ju shkon ndërmend arsyeja
0

Tayna mbyllet në shtëpi, as që ju shkon ndërmend arsyeja

0
0

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të publikojë vazhdimisht foto e video të ndryshme nga aktivitetet e saj të përditshme.

Megjithatë ndonjëherë vendos të shkëputet totalisht nga çdo gjë dhe të qëndrojë për ca kohë në qetësi.

Tayna na ka dëshmuar këtë herë se di të qëndrojë edhe në shtëpi nën shoqërinë e një libri të mirë, mbuluar me batanije, ndërsa vendos të shkëputet për ca kohë nga muzika dhe koncertet.

Këngëtarja ka postuar një video të shkurtër në instagram ndërsa është duke shfletuar një libër dhe ka zgjedhur një best seller “Inteligjenca emocionale” nga Daniel Goleman.

Ajo shfaqet teksa shfleton librin ndërsa duket që është rehatuar në shtëpi dhe ka vendosur ta kalojë mbrëmjen në këtë mënyrë.

Link: https://www.instagram.com/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsLcZKzg5G4/