Home Tag "me të brendëshme"

Angela Martini kujton ditët e nxehta, me videot ‘hot’ me të brendëshme

0
Angela Martini është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa pamje nga ditët e nxehta të vitit të shkuar. Në këto pamje Angela Martini shfaqet joshëse në të brendshme. Në një prej tyre ajo pozon para pasqyrës duke bërë lëvizje provokuese, ndërsa në fokus ka format perfekte trupore. Kujtojmë që Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescu, […]

Enca me të brendëshme, “K.O.” me shikimin e zjarrtë

0
Çfarë t’i thuash Encës, kur bëhet “gocë e keqe”, bëhet shumë e mirë. Ajo është masakruese për shqisat, kur do të provokojë dhe tundojë. Së fundmi nga Instastory ajo ka hedhur “knockout ” fansat me disa video ku shfaqet sensuale me Lingerie ngjyrë të zezë, duke ekspozuar gjoksin, si armën dhe asetin e saj fizik […]