Home Tag "megi pojani"

Megi Pojani shfaqet duke fërkuar… fansat bëjnë namin me komente

0
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku e shohim vazhdimisht duke postuar foto nga më të ndryshmet, herë pas herë edhe të guximshme. Fotot dhe videot e Megit marrin gjithmonë vëmendje maksimale nga ana e fansave, të cilët e komplimentojnë, por edhe e kritikojnë herë pas here. Këtë herë Megi ka postuar një foto […]

Bën ‘twerk’ në jaht, Megi Pojani e pëson keq ne det

0
Megi Pojani është ndër vajzat më seksi dhe sharmante të showbizzit. Ajo në çdo foto të saj ka diçka të veçantë që tërheq vëmëndjen e mediave dhe të personave që e ndjekin në profilet e saj zyrtare. Aktorja që luan rolin kryesor në ‘Anabel Hostel’ është përballur me një situatë të pakëndshme, teksa po shijon […]

Zbulohet e përbashkëta midis Noizyt dhe Megi Pojanit

0
Megi Pojani është ndër vajzat më seksi dhe sharmante të showbizzit. Ajo në çdo foto të saj ka diçka të veçantë që tërheq vëmëndjen e mediave dhe të personave që e ndjekin në profilet e saj zyrtare. Në foton e saj më të fundit të publikuar në Instagram me një fustan ngjyrë pink të shkurtër […]