Home ShowBiz E pranon publikisht, këto janë operacionet plastike që ka bërë Megi Pojani
E pranon publikisht, këto janë operacionet plastike që ka bërë Megi Pojani
0

E pranon publikisht, këto janë operacionet plastike që ka bërë Megi Pojani

0
0

Moderatoret, modelet dhe këngëtaret seksi sulmohen shumë nga fansat e tyre për arsye të trupit të tyre dhe pozicionet seksi që këto vajza bukuroshe bëjnë në ç’do fotot të tyre.

E sulmuara këtë herë është bukuroshja Megi Pojani e cila ka postuar një foto shumë provokuese nga një restorant dhe më shumë në sy bien të pasmet e saj edhe pse Megi ka përdorur veshje shumë serioze por komentet nuk kanë vërshuar.

Më poshtë një komentuese ka bërë që Megi të pranojë publikisht se cilët pjesë nga trupi i ka bërë operacion plastik.

megi pojani

 

Me shumë mundësi kjo nuk është e vërtetë por Megi ka dashur t’i bëjë qefin komentuese thumbuese.

 

Link: https://www.instagram.com/p/B0IjuP4Bm2Q/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0LfYz4h-Nz/