Home Tag "mesazh"

Loredana paralajmëron, “Mos më shty..”

0
Reperja Loredana Zefi është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos për marrëdhënien e saj me reperin Mozzik. Ajo dhe këngëtari janë ndarë tashmë prej disa muajsh, megjithatë shpesh herë i shohim bashkë për hir të vogëlushes Hana e cila aktualisht po rri me të ëmën. Loredana u përfol më herët për një lidhje me […]

E vetmuar.., Arbana habit ndjekësit me deklaratën e papritur

0
Moderatorja e njohur Arbana Osmani është në pritje të ëmbël me partnerin e saj Eduard Grishaj. Ajo deklaroi në fillim të muajit Maj se ishte në pritje të një fëmije të dytë, ndërsa prej kohësh tashmë është në një lidhje me rregjisorin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Së fundmi ajo ka rinisiur […]

Kërcënohet me jetë këngëtarja e njohur shqiptare…

0
Këngëtarja e njohur Eliza Hoxha e cila është përfshirë së fundmi edhe në politikë duket se po përballet me disa kërcënime dhe ofendime të ndryshme. Vetë këngëtarja ka postuar një kërcënim serioz që ka marrë në rrjetet sociale ku dikush i shkruan këngëtares “Eliza Hoxha je e vdekur”. Eliza thotë se qëkur ka hyrë në […]

Këngëtarja pozon totalisht e zhveshur, provokon me mesazhin e çuditshëm

0
Këngëtarja Xhesika Ndoja ka vendosur që të ngrejë temperaturat në këtë periudhë izolimi. Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet totalisht e zhveshur ndërsa pozon me shpinë brenda vaskës. Këngëtarja e shoqëron foton me një mesazh të çuditshëm drejtuar meshkujve. “Më shumë peshon fundshpina ime se sa fjalët e shumë burrave”, shkruan ajo […]