Home Tag "muaj mjalti"

Pas natës romantike Labinoti dhe Qëndresa janë zgjuar në…

0
Çifti i sapomartuar kanë kaluar mbrëmë një natë romantike. Të mbushur me qirinj, lule dhe çokollata. Por sot ata janë zgjuar në një vend të bukur, buzë detit. Mos vallë kanë nisur muajin e mjaltit të shumëpritur. Qëndresa ka postuar disa foto të tyre në bregun e detit, që po aq romantik është ky vend. […]

Dita e parë e muajit të mjaltit në Dubai për Labinotin dhe Qëndresën nis në këtë formë

0
Pas një ceremonie madhështore të kurorëzimit të dashurisë së tyre, Qëndresa dhe Labinoti janë nisur për muajin e mjaltit të shumpritur për çdo çift. Kanë zgjedhur vendin e bukur të Dubait për të kaluar këto ditë relaksuese. Më poshtë janë disa foto të publikuar nga çifti në ditët  e parë të pushimeve. Link: https://www.instagram.com/p/BarmRXaFg8K/?taken-by=labinotsgash Burimi i […]

Një tjetër foto e Getit nga Xhamajka – Vetëm apo me Marinën?

0
Pas dasmës madhështore midis Getit dhe Marinës të kurorëzuar në datën 10 shtator këtij viti ata të dy janë shkëputur nga gjithçka, puna dhe koncertet dhe kanë vendosur të kalojnë disa ditë të bukura në Xhamajka. Përveçse postimeve të Marinës, Geti me këtë foto që ka postuar vetëm disa orë më parë konfirmon që ata […]

Minutat e tmerrit të Xhensilës, në muajin e mjaltit

0
Muaji i mjaltit është i bukur dhe s`do të thotë që të jetë i gjithi i ëmbël. Edhe aventurat janë pjesë e rëndësishme e atyre ditëve. Xhensila sapo i ka përjetuar disa minuta tmerri. Një video e postuar e disa sekondave, jep në sfond vetëm ulërimat e saj prej të frikësuare. Kanë qenë duke shëtitur me […]

A do shkojnë në muaj mjalti Getoari dhe Marina?

0
Për Getin dhe Marinën s`do të ketë muaj mjalti, të paktën për momentin. Njerëzit që kanë shumë angazhime e kanë të vështirë ta gjejnë kohën për të bërë pushime. Getoari ka lajmëruar se do të vazhdojë me koncertet e tij, kurse Marina ka nisur xhirimet për programin e ri që do të moderojë në Tv […]

Besi dhe Xhensila zyrtarisht në muaj mjalti – Foto nga parajsa

0
U tha e u shkruajt se për ta s`do të kishte muaj mjalti po çifti vërtetoi të kundërtën. Zgjodhën Maldivet dhe po na sjellin edhe foto. Pas gjithë lodhjes së dasmës dhe stresit që krijohet gjatë atyre ditëve, qetësia dhe relaksi i kësaj parajse janë të nevojshme. Për të mos folur pastaj se kështu e […]

Më të bukurat e muajit të mjaltit të Turit dhe Orindës

0
Asnjëherë nuk kanë qenë më shumë aktivë se pas dasmës. Duhet të martoheshin që të publikonin foto çdo ditë. Ndoshta ka edhe lidhje me kohën që kanë në dispozicion, se gjatë vitit janë të angazhuar me punë. Po me pushime kanë qenë edhe vite të tjera. Turi dhe Orinda kanë publikuar foto përgjatë gjithë periudhës […]