Home ShowBiz Kush tha që Besi dhe Xhensila s’do bëjnë muaj mjalti – Reagon zonja Kallaku
Kush tha që Besi dhe Xhensila s’do bëjnë muaj mjalti – Reagon zonja Kallaku
0

Kush tha që Besi dhe Xhensila s’do bëjnë muaj mjalti – Reagon zonja Kallaku

0
0

Besi dhe Xhensila do të shkojnë në muaj mjalti, ndryshe nga ç`u shkruajt sot. Vetëm se ata zgjodhën të mos shkonin direkt nga dasma për pushime, pasi kishin disa punë për të mbyllur. Pas gjithë lajmeve se mbetën pa muaj mjalti, reagoi Xhensila.
Do iki çifti dhe madje në Maldive. Fotoja e Xhensilës tregoi gjithçka. Edhe pak edhe do të nisin fotot.

xhensila

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BYvQNXXDygm/?taken-by=bes_kallaku