Home Tag "ndarja"

Pas ndarjes Fero me një femër tjetër, ja videoja ku shfaqen të dy

0
Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies se tyre vetëm pak kohë pasi modelja u shpërngul në Gjermani për ti qëndruar afër reperit. Modelja përveçse nuk e ndjek më këngëtarin në instagram ka bërë së fundmi disa deklarata që duket se i drejtohen Feros. Por ajo që na habiti […]

Arbenita e tha copë çfarë po ndodh me të dhe Feron, kjo nuk pritej

0
Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismaili kanë qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për ndarje. Megjithatë këto zëra sapo i hodhi poshtë modelja e cila jo vetëm që nuk është ndarë, por vazhdon ta mbështesë fuqishëm reperin në projektet e reja muzikore. Ajo ka postuar në instastoryn e […]

Tuna dhe Patrisi sapo na habitën, ja çfarë po ndodh me çiftin

0
Tuna dhe bashkëshorti i saj Patrisi u përfolën së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Megjithatë këngëtarja disa herë ka tentuar t’u japë fund thashethemeve, sa herë që përmendej ndarja. Ndërsa aktualisht është Patrisi ai që ka vendosur t’u mbyllë gojën të gjithëve, duke i shuar njëherë e mirë zërat për një ndarje […]

U tha se janë ndarë, çifti i njohur reagon publikisht

0
Media ndërkombëtare “In Touch Weelky”, publikoi këtë javë lajmin e Mila Kuin dhe Ashton Kutcher i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Për këtë lajm mbi jetën e tyre, çifti vendosi që ti përgjigjet publikisht, medias, e cila publikoi lajmin e ndarjes. Dhe skenari që ato kishinin përgatitur ishtë krijuar plkot humor. Në përshkrimin e […]