Home Tag "ne greqi"

Afrona feston festën e beqarisë, dalin pamjet e para

0
Ditët e beqarisë po shkojnë drejt fundit për modelen e njohur Afronën dhe këngëtarin Blero. Shumë shpejt, çifti i shumë përfolur në media do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore. Kështu, Afron po shijon në maksimum ditët e saj si e pamartuar. Afrona po shijon në Mykonos të Greqisë, së bashku me […]