Home Tag "në një lidhje?!"

Big Mama publikon me një djalë, dhe sapo bëri “lëmsh” rrjetin

0
Big Mama kohë më parë bëri një ndërhyrje duke hequr kilogramët e tepërt përmes një operacioni kirurgjik. Tashmë ajo habit të gjithë me ndryshimin e bërë në paraqitjen fizike. Prej dy vitesh këngëtarja ka pësuar një transfomrim drastic në peshë, dhe tashmë ndryshe nga sa njihet, ka filluar që të thërritet “Sexy Mama”. Së fundmi Big Mama […]

3 vite pas divorcit, Jonida Maliqi në një lidhje me aktorin e humorit?!

0
Ditët e fundit në mediat rozë po përflitet për nje lidhje të re në shoëbizzin shqiptar, që po bën shumë bujë. Mediat rozë bëjnë të ditur se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17 vitesh, Gent Prizreni, Jonida Maliqi është në një romancë me aktorin e humorit të “Al Pazar”, Romeo Veshaj. Megjithatë asnjë […]

Zbulohet lidhja e moderatorit të njohur me modelen 39 vite më të re

0
Prezantuesi i njohur Italian i emisionit “Striscia la Notizia”, Ezio Greggio, i lindur në vitin 1954, ka habitur fansat e tij, pasi ka zbuluar se është në një lidhje me balerinën 26-vjeçare, Romina Pierdomenico. I pyetur për diferencën e moshës midis tyre, 65-vjeçari është përgjigjur me shaka: “Është magjepsëse dhe ironike, më sjell gëzim. Ndihem […]