Home Tag "olta gixhari per veten"

Olta Gixhari – Rrallë e shikoj veten kaq…

1.21K
Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka qënë kohët e fundit shumë aktive në media, duke u përfshirë në spektakle të ndryshme, me shumë popullaritet. Na është dukur gjithmonë një vajzë seksi Olta, por mesa duket edhe bukuroshet paskan komplekse. Ajo ka postuar së fundmi një foto ku ka qënë pjesëmarrëse në një show televiziv dhe ka […]