Home ShowBiz Olta Gixhari – Rrallë e shikoj veten kaq…
Olta Gixhari – Rrallë e shikoj veten kaq…
0

Olta Gixhari – Rrallë e shikoj veten kaq…

1.21K
0

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka qënë kohët e fundit shumë aktive në media, duke u përfshirë në spektakle të ndryshme, me shumë popullaritet. Na është dukur gjithmonë një vajzë seksi Olta, por mesa duket edhe bukuroshet paskan komplekse. Ajo ka postuar së fundmi një foto ku ka qënë pjesëmarrëse në një show televiziv dhe ka shprehur pa dashje një kompleks të sajin. “Se veten time kaq të hollë, rrallë e shoh”, ka shkruar ajo.

Më poshtë është postimi i artistes

https://www.instagram.com/p/BDbeIhVg1wu/?taken-by=oltagixhari&hl=en