Home Tag "operacione plastike"

E përfolur për operacione plastike – Armina e zbulon më në fund

0
Armina Mevlani është përfolur shumë në media për operacione plastike. Asnjëherë më parë nuk është prononcuar për lajme të tilla që kanë qarkulluar. Dyshimit i erdhi fundi me këto foto të publikuara në instastory të Arminës. Nëse ka operacione apo jo në këto foto shihet qartë. Asgjë nuk ka ndryshuar ndër vite nga tiparet e […]

Kiara Tito pranon hapur se ka kryer operacione plasike, por ‘pendohet’ shpejt

0
Janë të shumtë personazhet publike që shpesh herë bien pre e kritikave të fansave së kanë bërë operacione plastike. Kështu ka ndodhur së fundmi me moderatoren Kiara Tito, e cila iu është kundërpëgjigjur ndjekësve të cilët i shkruajnë vazhdimisht moderatores. Në një postim në Instastory, Kiara e pranon hapur që ka bërë ndërhyrje, teksa shprehet […]

“Ke bërë operacione plastike?”, Nevina Shtylla flet hapur

0
Moderatorja Nevina Shtylla është një nga vazjat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila më ëmbëlsinë e saj rrëmbeu vëmendjen e teleshikuesve. Për të qenë më pranë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, moderatorja ka kthyer përgjigje në “Instgram”, ndjekësve për çdo kuriozitet ndaj jetës së saj profesionale dhe personale. Në një nga pyetjet […]

Operacione plastike? E papritur përgjigja e Bebe Rexhës

0
Këngëtarja e njohur me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha, është shprehur si rrallë herë në lidhje me operacionet plastike. Bebe iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të dinin më shumë rreth jetës private të saj. Një prej ndjekësve e pyet atë se a i është nënshtruar ndonjë ndëhyrjeje kirurgjike, e që përgjigja e saj ishte […]

Big Mamës më seksi se kurrë

0
Big Mama është një ndër përsonazhet më të spikatura të shoëbizit , si shkak i origjinaliteti që e karakterizon. Big Mama tani është një vajzë që jo vetëm sjelljen dhe tipin e ka seksi , por edhe trupin.  Dobësimi drastik i Bigu-t i ka mahnitur fansat e saj. Për këtë fakt ajo kujdeset gjithmonë e […]