Home Tag "Ori Nebiaj"

Ori Nebijaj largohet nga “Wake up”, ja kush e zëvendëson

0
Moderatorja e njohur Ori Nebijaj është larguar nga prezantimi i emisionit “Wake up”, për të startuar xhirimet për një tjetër emisioni në “Top Channel”. Angazhimi në emisionin veror “Pushime on Top” ka bërë që Ori të largohet nga emsioni, duke e lënë Isli Islamin vetëm në drejtimin e emisonit të mëngjesit. Por siç duket Isli […]

Gjithë energji! Isli dhe Ori zbulojnë çfarë bëjnë pas emisionit

0
Dy moderatorët e njohur Ori Nebijaj dhe Isli Islami, çdo mëngjes përcjellin energji pozitive dhe informojnë publikun gjatë drejtimit të emisionit “Wake up”. Por siç duket dy kolegët, të cilët njihen jashtë ekranit edhe si dy miq shumë të ngushtë me njëri-tjetrin, janë tepër energjikë edhe përgjatë ditës. Ori dhe Isli kanë publikuar në Instagram […]

“Jemi bashkë!”, Isli dhe Ori flasin hapur: Duhemi!

0
Isli Islami dhe Ori Nebiaj, dy moderatorët e emisionit të mëngjesit “Wake up”, përveçse njihen si kolegë të mirë, njihen edhe si dy miq shumë të lidhur me njëri-tjetrit. Kjo marrëdhënie e tyre ka nxitur dyshime tek publiku, ndërkohë që përfliten si çift. Të ftuar në emisionin “Pop Culture”, Isli dhe Ori janë pyetur nga […]

E papritur nga Ori Nebiaj, projekt i ri televiziv, mësoni se kur

0
Moderatorja e “Wake Up” Ori Nebiaj është personifikimii simpatisë në ekran. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan aty foto dhe momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi ajo si shumë personazhe të njohur ka vendosur t’u përgjigjet në Instastory ndjekësve. “Po sikur të bëjë një emision tjetër?”, e pyet një ndjekës, […]

Flet hapur Ori Nebiaj: “Ky është vendi më i çuditshëm ku e kam bërë…”

0
Ori Nebiaj është një nga femrat më simpatike dhe interesante të ekranit. Së fundmi moderatorja ka qenë e ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ të Rudina Dembacajt. Pikërisht në këtë emision moderatorja është “detyruar” të tregojë një detaj interesant për veten. Ori fillimisht hezitoi ta tragonte por më pas zbuloi vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks. […]

Ori Nebiaj kryetare e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve! Sa shkon…

0
Djemtë i “nxjerrin bojën” Orit, duke i bërë publike ambicit?! Ori Nebiaj është vënë gjithmonë në shënjestër të “sulmeve” të Enos dhe Islit, teksa në emisionin e sotëm në ”Wake Up” e kanë ngacmuar për karrierën e saj në politikë. “Gjithmonë e kam ditur që do bëheshe ose kishe ambicie për kryetare e KQZ”, thotë Eno. […]