Home ShowBiz Të gjithë të shqetësuar për rrudhat e Orit, reagon moderatorja, “Qetësohuni..”
Të gjithë të shqetësuar për rrudhat e Orit, reagon moderatorja, “Qetësohuni..”
0

Të gjithë të shqetësuar për rrudhat e Orit, reagon moderatorja, “Qetësohuni..”

0
0

Moderatorja Ori Nebiaj ka postuar së fundmi një foto ku pozon hipur mbi një makinë dhe fansat duket se i ka shqetësuar diçka në qafën e Orit.

Ajo ka qenë duke u përtypur dhe qafa ka krijuar disa rrudha dhe kaq ka mjaftuar që njerëzit të shpërthejnë me komente aq sa e kanë detyruar Orin të japë një sqarim.

Ajo e ka ripostuar foton në story pak më afër dhe shkruan: “Po mirë o njërez mendoni që unë nuk shoh. Qafa ime këtu ka bërë kanal sepse unë jam duke u përtypur dhe jo duke pozuar dhe kjo më bëri të më pëlqente fotoja dhe ta postoja. Nuk bën qafa rrudha vertikale i bën vertikale qetësohuni. Mua ca rrudha më pëlqejnë, ca të tjera jo”, shkruan Ori krahas fotos duke sqaruar kështu se çfarë ka ndodhur realisht me qafën e saj.

ori

Link: https://www.instagram.com/ori_nebijaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CByeL3KpaeV/