Home ShowBiz E pabesueshme! Ori Nebiaj propozon live të ftuarin, këngëtari vihet ne siklet
E pabesueshme! Ori Nebiaj propozon live të ftuarin, këngëtari vihet ne siklet
0

E pabesueshme! Ori Nebiaj propozon live të ftuarin, këngëtari vihet ne siklet

0
0

Moderatorja simpatike Ori Nebiaj na ka habitur jo pak mëngjesin e sotëm.

Ajo kishte të ftuar në emision “Capital T” dhe i ka shprehur atij gjithë simpatinë, e madje i bëri një propozim live duke e vënë në siklet këngëtarin.

Ori ka filluar duke e komplimentuar këngëtarin, më pas e pyet nëse është beqar, ndërsa në fund thotë do ta marr në shtëpi.

E gjithë kjo situatë e trajtuar në formë humori ka shkaktuar jo pak të qeshura, megjithatë duket se këngëtari është vënë pak në siklet nga gjithë këto komplimenta.

Ori drejton tashmë prej kohësh emisionin “Wake up” në “Top Channel”, ndërsa e shohim çdo mëngjes duke intervistuar së bashku me Islin personazhe të  ndryshëm.

Link: https://www.instagram.com/p/B2WVHAWAT73/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B14Y3eEAiOg/