Home Tag "Oriola"

Oriola shfaqet topless, ja fotot përvëluese të modeles

0
Oriola Marashi është një prej modeleve më të njohura dhe provokuese e cila na servir vazhdimisht foto të nxehta në të cilat shfaq format e saj perfekte. Ajo është mjaft aktive në instagram ku e shohim vazhdimisht të postojë foto e video krejt të veçanta, kryesisht nga momentet e punës. Së fundmi ajo ka postuar […]

Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta

0
Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi, kanë qënë mbrëmjen e djeshme në Elbasan Arena ku kanë ndjekur nga afër ndjeshjen e kombëtares shqiptare me Islandën. Bukuroshet kanë ndezur edhe më shumë atmosferën duke bërë tifozeri të zjarrtë për Shqipërinë. Ato shfaqen ndërsa këndojnë nën ritmet e këngës “O sa mirë me qen shqiptar” […]

Pas fjalëve të mamit, për foton me gjoksin jashtë, Oriola merr një vendim të papritur

0
Fotot e shumta provokuese që ajo publikon në rrjetet socialee kanë bërë modelen Oriola Marashi shumë të lakuar edhe në media. Së fundmi, ajo kishte publikuar një foto ku kishte nxjerrë një gjoks thuajse jashtë. Në këtë foto komentoi edhe mamaja e saj, Xhoi. “Yyy bukuroshe mamit, flokë arta ime ti. Dashuri”, shkruante mamaja në foton e vajzës […]

Oriola i kalon caqet, del me sutjena në mes të Parisit

0
Modelja seksi Oriola Marashi është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.  Këto ditë bukuroshja gjendet në Paris. Pasi u shfaq me pamje të ndryshuar nga brune në bjonde duket se Oriola nuk di të ndalet. Ajo dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë pozuar në një foto sëbashku dhe ajo që bie në sy […]

Oriola dhe Kejvina janë kushurira?!

0
Padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi kanë mbledhur një numër të madh fansash në Instagram dhe postimet e tyre çmendin çdoherë publikun. Mirëpo, me siguri askush nuk e dinte që mes vajzave ekziston një lidhje gjaku. Këtë e ka bërë të ditur […]

Bën historinë e modelingut me foto seksi, Oriola rikthehet fuqishëm

0
Oriola Marashi e ka bazuar pjesën më të madhe të famës së saj në imazhet provokuese që i kanë siguruar shumë vëmendje. Pas gati një muaji që nuk kishte postuar më në Instagram, Oriola është rikthyer shumë provokuese, duke i lënë të gjithë pa fjalë. E shtrirë në breg të detit, veshur me një fustan […]

Oriola zgjohet e lumtur me Noizyn

0
Së fundmi, modelja e njohur shqiptare dhe pjestarja e grupit “OTR”, Oriola Marashi, ndodhet në jug të Shqipërisë, ku po zhvillon një set fotografik. Pavarësisht largësisë, Oriola gjithmonë e ka mendjen tek Noizy. Në një video të postuar ditën e sotme në Instastory, Oriola ka kapur pamjen e mrekullueshme të detit nga ballkoni i saj, ndërkohë […]