Home ShowBiz E lyer me baltë dhe pothuajse e zhveshur, Oriola Marashi josh ndjekësit me pozat e fundit
E lyer me baltë dhe pothuajse e zhveshur, Oriola Marashi josh ndjekësit me pozat e fundit
0

E lyer me baltë dhe pothuajse e zhveshur, Oriola Marashi josh ndjekësit me pozat e fundit

0
0

Orjola Marashi është një nga modelet më të komentuara në faqet rozë.

Pas emrit të saj fshihen pafund bashkëpunime me marka prestigjoze brenda dhe jashtë vendit.

Për sa i përket rrjeteve sociale modelja gjithmonë shfaqet mjaft joshëse për miqtë e saj virtual.

Së fundmi ajo ka ardhur me një set të guximshëm fotografik.

Oriola shfaqet me rroba banjo dhe e lyer me baltë në pothuajse gjithë trupin.

Ky detaj në sytë e ndjekësve të saj është dukur mjaft seksi ku nuk kanë munguar komplimentat dhe ngacmimet.

Linku: https://www.instagram.com/p/CYgm6yoAmho/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/oriolamarashi/