Home Tag "pamjet"

Dalin pamjet nga dasma madhështore e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker kanë pasur nderin të martohen 3 herë brenda një periudhe të shkurtër. Pasi u martuan ligjërisht pak ditë më parë, ata organizuan një ceremoni madhështore në një kështjellë në Portofino të Italisë. Ajo dhe Travis bënë betimet ndaj njëri-tjetrit në Castello Broën të dielën. Pamjet e para nga ceremonia madhështori […]

Në 1 vjetorin e Zen, Tuna dhe Patrisi zbulojnë pamjet nga festa

0
Në familjen e Tunës dhe Patrisit ka vend për festë. I vogli i tyre Zen ka festuar 1 vjetorin e lindjes. Në një datë kaq të rëndësishme nuk kishin si të mungonin surprizat dhe një super festë familjare. Patrisi dhe Tuna janë rikthyer së bashku dhe një detaj i tillë u konfirmua gjatë pushimeve që […]

Eliona Pitarka i jep fund beqarisë, pamjet brenda dasmës madhështore

0
Eliona Pitarka në 1 vjetorin e lindjes së vajzës  ka vendosur ti japë fund beqarisë me një super ceremoni. Dasma e aktores ka pasur një ndërthurje mes tradicionales dhe modernes/ Pamjet nga ceremonia nuk kanë munguar në rrjete sociale nga miqtë dhe të afërmit. Kjo datë për familjen bëhet dy herë më speciale, përveç ditëlindjes […]

Dalin pamjet nga ditëlindja, ja përkrah kujt festoi Oriola Marashi

0
Oriola pak orë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të 26. Në këtë përvjetor arsyet për të festuar për modelen kanë qenë të shumta. Ajo është kthyer në një nga imazhet më të kërkuara për marka prestigjoze. Nëpërmjet një galerie me fotot më të veçanta nga festa Oriola shkruan: ‘Dua të falenderoj të madhin […]

Sara Hoxha feston ditëlindjen, dalin pamjet e para nga festa luksoze

0
Sara Hoxha pak orë më parë ka festuar 26 vjetorin e lindjes. Producentja ka organizuar një atmosferë speciale mes miqsh, kolegësh dhe familjarëve. Pamjet e para nga përvjetori i saj i kanë zbulua të ftuarit. Dhuratën më të ëmbël  Sara e mori mëngjesin e sotëm nga dy djemtë. Ajo ka postuar një story në llogarinë […]

Festë speciale në Dubai, dalin pamjet nga ditëlindja luksoze e Kidës

0
Kida pak orë më parë ka festuar 24 vjetorin e lindjes. Pavarësisht temperaturave të ftohta në vendin tonë ajo ka  ardhur mjaft nxehtë së fundmi. Këngëtarja ka vendosur që këtë ditëlindje ta shijojë mes sukseseve dhe surprizave në Dubai. Kida ka ndarë me ndjekësit një pjesë të momenteve më të këndshme gjatë festës madhështore të […]