Home Tag "por fansat s’të falin"

Kim provokon për të promovuar, por fansat s’të falin

0
Kim pozon me sutjena dhe tanga, por fansave nuk u shpëtojnë detajet e “shpifura”. Familja e saj ka bërë një mal me para duke promovuar produktet kozmetike dhe jo vetëm, për dhjetëra miliona ndjekës në rrjetet sociale. Së fundmi Kim Kardashian ka treguar format e saj me të brendshme të bardha teksa u bën apel fansave […]