Home Tag "princ leka"

Princ Leka ndan momentet e ëmbla me familjen gjatë pushimeve

0
Princ Leka së bashku me familjen e tij kanë filluar pushimet në jug të vendit. Leka ka ndarë disa poza të ëmbla nga pushimet me Elian dhe të voglën e tyre Geraldina. Jetën private ata janë munduar ta mbajnë larg vëmendjes së rrjeteve sociale megjithatë ka raste që bëjnë përjashtim. Kujtojmë se e vogla e […]

Princ Leka feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin emocionues

0
Princ Leka feston ditëlindjen dhe ky përvjetor e ka gjetur baba të një vogëlushje. Elia e ka uruar përmes facebook-ut me një foto të ëmbël partnerin e saj. Leka në foto shfaqet duke mbajtur në krahë të bijën, Geraldinë. Fjalët e Elias padiskutim janë më të bukurat që mund ti dedikonte njeriut të saj të […]

Princ Leka dhe Elia bëhen prindër për herë të parë, ja gjinia e bebit

0
Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Burime për revistën “Who” tregojnë se Elia dhe Leka janë bërë prindër të një vajze. Vogëlushja erdhi ne jetë gjatë ditës së sotme në maternitetin “Mbretëresha Gerardin” dhe sipas burimeve Elia dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë. As Elia dhe […]

Familja mbretërore uron festat me një imazh të ëmbël festiv

0
Duke qenë se është periudha më e bukur e vitit, një atmosferë të tillë po e shijojnë edhe Princ Leka II dhe bashkëshortja e tij, Elia Zaharia. Kjo e fundit, ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël të çiftit, ku shfaqen para një bredhi të stolisur krishtlindjesh, teksa buzëqeshin dhe përqafojnë njëri-tjetrin. Në mbishkrimin e […]

Çifti mbretëror po kalojnë ditët e vjeshtës në…

0
Çifti simpatik Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë vendosur të udhëtojnë këto ditë vjeshte. Në fakt kjo është periudha më e bukur e  stinë, nuk është as ftohtë dhe as ngrohtë. Vjeshta të fal një ndjesi relaksi. Elia dhe Princ Leka kanë qënë duke vizituar “Kishën e Shën Marisë” në Elbasan. Ata ngjajnë shumë bukur […]

Çfarë po festojnë bashkë Noizy dhe Princ Leka?

0
Vetëm para disa orësh Noizy ka publikuar në foto në profilin e tij ku ishte i ulur në një tavolinë të mbushur me alkol por ajo çka bie me shumë është që i pranishëm është edhe Princ Leka. Çfarë po festojnë ata të dy bashkë? Nuk dihet një arsye e saktë mbi këtë takim por […]

Ku po kalojnë pushimet Elia Zaharia & Princ Leka

0
ÇIfti simpatik Elia & Princ Leka kanë vendosur të pushojnë dhe janë duke shijuar pushimet e tyre familjare. Elia ka ndarë disa foto në profilin e saj në Instagram gjatë pushimeve. Ata kanë vendosur të kalojnë kohën e tyre të pushimeve ne Francë dhe nga fotot e Elias jane duke e shijuar më së miri […]

Çfarë i bëri bashkë këta personazhe?

0
Një natë e bukur mes miq ka qenë mbrëmja e djeshme për Albanën, Rovenën, Eltionin, Elian dhe Princ Lekën. Ishte Rovena Dilo ajo që ndau një foto me ta duke shkruar se kishin kaluar bukur. Në një tavolinë të tillë lind natyrshëm pyetja se çfarë mund t`i bashkojë një balerin, një princ, 2 këngëtare dhe […]