Home ShowBiz Princ Leka ndan momentet e ëmbla me familjen gjatë pushimeve
Princ Leka ndan momentet e ëmbla me familjen gjatë pushimeve
0

Princ Leka ndan momentet e ëmbla me familjen gjatë pushimeve

0
0

Princ Leka së bashku me familjen e tij kanë filluar pushimet në jug të vendit.

Leka ka ndarë disa poza të ëmbla nga pushimet me Elian dhe të voglën e tyre Geraldina.

Jetën private ata janë munduar ta mbajnë larg vëmendjes së rrjeteve sociale megjithatë ka raste që bëjnë përjashtim.

Kujtojmë se e vogla e tyre erdhi në jetë gjatë vitit 2020.

Linku: https://www.instagram.com/p/Cd3jhI3t_qe/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cd3jhI3t_qe/

tags: