Home Tag "provokon"

Topless majë jahtit luksoz, modelja shqiptare i vë flakën instagramit

0
Modelja e njohur shqiptare Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e futbollistit të njohur Blerim Dzemaili ka vendosur të provojë sërish. Këtë herë ajo pozon topless në një jaht luksoz ku po kalon pushimet. Ajo pozon pa recipeta, ndërsa e mbulon gjoksin me duar. Modelja mban veshur vetëm pjesën e poshtme të bikinit një palë mbathje në […]

Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë

0
Aktorja dhe moderatorja e njohur Arta Nitaj provokon sërish me foto sensuale. Këtë herë aktorja bukuroshe ka vendosur të pozojë totalisht e zhveshur, ndërsa mbulon pjesët intime vetëm me një xhaketë. Arta duket shumë joshëse në foton e shpërndarë së fundmi në instagramin e saj ku duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen e fansave. […]

Provokon Kida, e zhveshur në një vaskë mbushur me petale

0
Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Sapo ka mbushur 22 vjeç dhe rendit disa suksese në fushën e muzikës. Kida është një prej atyre këngëtareve që di gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes, qoftë me fizikun e saj, qoftë me zërin karakteristik. Këtë herë Kida ka tërhequr edhe […]

Trejsi provokon fansat, modelja ndez rrjetin me fotot hot

0
Ish miss universe Albania, Trejsi Sejdini është mjaft aktive në instagram ku poston vazhdimisht foto e video provokuese duke ekspozuar format e saj perfekte. Në disa foto të shpërndara së fundmi në instagram modelja ka vendosur të çmendë fansat duke pozuar vetëm me të brendshme. “Çfarë do që bën, bëje këndshëm”, thotë Trejsi në foton […]

Provokon Anxhelina! Zbulon tatuazhin provokues në mes të gjoksit

0
Anxhelina Hadërgjonaj është një personazh mjaft i komentuar i showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur prej disa kohësh është zhvendosur për të jetuar në Los Angeles, aty ku po merret me modeling dhe me karrierën e saj muzikore, ku ka premtuar se shumë shpejt do të sjelli këngë të reja. Gjithashtu, vajza e Albërie Hadërgjonajt , është […]

Provokon Baby G. Brenda një makine bën lëvizje seksi…

0
Baby G është shumë provokuese sa u përket fotografive. Ajo di të bëjë lëvizje shumë eksituese të cilat të lënë pa fjalë. Pas fotove të fundit me të cilat arriti t’i zë titujt e mediave rozë, Baby G sulmon prap me një tjetër foto ku nuk lë shumë hapësirë për të komentuar. Brenda makinës, ajo […]

Edhe Zanfina provokon me të pasmet e saj

0
Ka një kohë që është larguar paksa nga skena muzikore, madje vetë ajo pati konfirmuar se tashmë muzika i është shëndërruar në hobi dhe primare për të për momentin janë studimet. Por edhe pse larg muzikës, ajo nuk ndalet së qenuri aktive në Instagram. Ajo përmes fotove dhe videove të ndryshme informon fansat se çfarë […]

Dua Lipa pas provokimit, shfaq imazhe të reja

0
Dua Lipa para disa orëve në instastory provokoi me një thënie shumë të vrazhdë kundrejt meshkujve. Ajo më pas në Instagram publikoi disa imazhe të reja të clat janë të mahnitshme. Imazhet e saj janë të bëra gjatë një koncerti në Kolorado. Dua është e njohur për gjestet që ndonjehërë kalojnë limitet. Por megjithatë ajo […]

Krejtësisht i zhveshur në një dhomë hoteli. Provokues Ricky Martin

0
I stërkomentuar për shkak të biseksualitetit të tij dhe për lidhjet e tij sentimentale. Por edhe shumë i sukseshëm në punën e tij, falë profesionalizmit dhe aparencës dhe hireve të tij mesdhetare. Është pa dyshim një nga këngëtarët më aktiv në rrjetet sociale. Ricky së fundmi ka provokuar keq të gjithë ndjekësit e tij në Instagram. […]