Home Tag "provokuese"

“M’u duke sikur ishe lakuriq” – Çfarë e detyroi Kejvinën të mbylli komentet në foton me të brëndshme

0
Dje modelja simpatike Kejvina Kthella i vuri flakën instagramit. Një galeri me foto shumë provokuese vetëm me të brëndshme. Komentet kanë vërshuar lum në të gjitha fotot e saj por në një nga fotot e publikuara me të brëndshme  ngjyrë bezhë, Kejvina ka bllokuar komentet. Dikush i ka shkruajtur që me këto të brëndshme dikej […]

Kim Kardashnian na përshëndet nga shtrati me pamje sensuale

0
Kemi parë fotot nga më të bukura të Kim, me sportive, me veshje shik por si kjo foto nuk e kemi parë asnjëherë më parë. Kim ka nisur fillimin e javës, shtrirë nga shtrati e veshur me një palë recipeta më të vogla nga masa e saj dhe me një pozicion shumë provokues.   Foto […]

Provokuese Enca me bikini me ngjyrat e flamurit të LGBT-së

0
Enca gjithmonë provokon me fotot e saj të publikuara në llogarinë e Instagramit. Ajo di si të jetë gjithmonë në qëndër të vëmendjes dhe strategjia e saj ka rezultuar efikase. Ditën e sotme ajo  ka publikuar një foto me bikini ngjyrat e të cilit janë ato të flamurit që përfaqëson komunitetin LGBT. Teksa tregonte format e saj bombastike […]

Provokuese Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë

0
Ajo është cilësuar si një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe më në zë për momentin. Që me daljen e saj si velinë në programin e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella ka çmendur publikun e shpeshherë është bërë edhe kryefjala e portaleve. Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah […]

Si asnjëherë më parë, provokuese Albana Osmani

0
Konsiderohet si një nga femrat më joshëse të ekranit, e duhet thënë se duket gjithmonë në formë. Portreti i saj i veçantë dhe elokuenca e saj e bëjnë një ndër personazhet ikonik të Top Channel. Në një postim të bërë së fundi, ajo shfaqet provokuese me një fustan të kuq pas trupit dhe një dekolte […]

Çmendet Amber Rose – Fotot do iu lënë pa fjalë

0
Të gjithë e dimë se karrierën e saj muzikore e nisi pasi që braktisi punën e saj të striptizmit, por si duket Amber Rose ende nuk ka lënë shprehitë dhe sjelljet e saj provokuese. 34 vjeçarja nga Philadelphia ka shpërndarë disa imazhe tejet provokative në Instagram. Njihet për çmendurit e saj, një sjellje e tillë […]

Irina Shayk shumë seksi me të zeza

0
Ish e dashura e super yllit Cristiano Ronaldo, Irina Shayk duket aq mbresëlënse në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj personale në Instagram. Ajo duket aq joshëse dhe e bukur sa që nuk lë vend për të komentuar. Nuk është hera e parë që Irina bën foto të tilla, tashmë jemi […]

Bebe Rexha provokuese, vetëm në shtat

0
Pas një nate të gjatë, mbushur me aktivitete nga më të ndryshmet e pas një seri takimesh, ka ardhur momenti i pushimit. Bebe Rexha hiperaktive në instagram, ka ndarë gjithçka me ndjekësit, përfshirë edhe një “natë e mirë” speciale. Pas një serie pamjesh nga të katër anët e qytetit, ajo ka filmuar veten në shtrat duke vënë në […]

Françeska Jaçe tregon shumë më shumë seç duhet

0
Ajo shquhet gjithnjë për publikimin e imazheve provokuese dhe linjat e saj bombastike. Françeska Jaçe kësaj here ka publikuar një një foto ku ka treguar shumë më shumë seç duhet. Fustani mjaft i hapur thuajse ka treguar thuasje të paimagjinueshmen, megjithatë në këtë foto bukuroshja dukej më në formë se kurrë. Glam by @zv_store A post shared […]

Modelja superseksi çmend publikun duke shfaqur gjoksin Live

0
Një modele superseksi ka tundur themelet e shikueshmërisë, gjatë kohës që ishte e ftuar në një nga emisionet më të ndjekura në Malin e Zi. Vajza e televizionit quhet Soraja Vucelic, e njohur për veshjen e saj tepër provokuese sa herë që del në TV. Shikoni performancën e saj. Video&Foto: https://www.youtube.com/watch?v=ZkigTflflQ0