Home ShowBiz Ekspozon të pasmet në plazh, Georgina djeg rrjetin me foto përveluese
Ekspozon të pasmet në plazh, Georgina djeg rrjetin me foto përveluese
0

Ekspozon të pasmet në plazh, Georgina djeg rrjetin me foto përveluese

0
0

Partnerja e Cristiano Ronaldo është padyshim një prej femrave më të nxehta të showbizit.

Georgina Rodriguez dallon për format e saj perfekte të cilat i ekspozon herë pas herë në rrjetet sociale dhe arrin gjithmonë të tërheq vëmendjen e fasave.

Së fundmi ajo ndodhet në Dubai duke iu larguar kështu ditëve të ftohta të dimrit.

Ajo ka postuar në instagram disa foto me bikini ku ekspoozon të pasmet ndërsa pozon pranë një motorri uji.

Fotot e saj të nxehta kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe në fare pak kohë ka arritur një numër rekord pëlqimesh e komentesh nga miq, fansa e ndjekës në rrjetet sociale të cilët e komplimentojnë për format.

georginaaa

georgi

Link: https://www.instagram.com/p/CJnzC3JnrZm/https://www.instagram.com/p/CJ3wuH0n9U2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CE_qs7Lq2oR/