Home ShowBiz “Super bombë je!” Rasheli shfaqet me bikini dhe “djeg” rrjetin
“Super bombë je!” Rasheli shfaqet me bikini dhe “djeg” rrjetin
0

“Super bombë je!” Rasheli shfaqet me bikini dhe “djeg” rrjetin

0
0

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat shqiptare më seksi dhe më të komentuara. Edhe pse në një moshë të vogël, postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

E tillë është fotoja e publikuar së fundmi, ku Rasheli shfaqet e veshur me bikini rozë të ndezur dhe padiskutim e nxjerr atë shumë seksi.

“Super bombë je!” i shkruan një komentues, ndërkohë që të shumta janë komplimentet për bukuroshen.

View this post on Instagram

Pays des merveilles👄 @vivienvance

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxuKbdtnl1f/  https://www.instagram.com/p/Bw_7ImqHsKX/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxkW4uRH12D/