Home Tag "reagojnë"

A po aktron Fifi! Miqtë e këngëtares reagojnë ashpër ndaj situatës

0
Fifi është kthyer në kryefjalën e shtypit rozë së fundmi. Gjendja e saj delikate shëndetësore në mes të spektaklit ka shkakatuar një bujë të madhe ku më të shqetësuarit janë të afërmit e këngëtares. Një nga miqt e saj ka vendosur të flasë më shumë rreth saj. Një pjesë e shqiptarëve e konsiderojnë si aktrim […]

U tha se janë ndarë, Fero dhe Arbenita reagojnë me një video

0
Arbenita dhe Fero janë një nga dyshet më të komentuara në mediat rozë si për jetën personale dhe atë profesionale. Kohët e fundit u ngritën dyshime për një përçarje të mundshme mes dyshes. Shkak i një dyshimi të tillë u bë fakti se ata nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale. Video e fundit e tyre […]

Pasi shkëmbyen puthje treshe, reagon për herë të parë Taika Waititi

0
Të gjithë e kujtojmë puthjen e zhurmshme kur Taika Waititi fotografohet në momente intime treshe me Rita Orën, Tessa Thompson. Ky moment shkaktoi shumë zhurmë në media në mbarë globin.  Në një intervistë të fundit Tika ka vendosur të ndalet pak tek ky moment. Regjisori fitues i Oskarit, 45 vjeç, tha se fotografitë virale nuk […]