Home ShowBiz U tha se janë ndarë, Fero dhe Arbenita reagojnë me një video
U tha se janë ndarë, Fero dhe Arbenita reagojnë me një video
0

U tha se janë ndarë, Fero dhe Arbenita reagojnë me një video

0
0

Arbenita dhe Fero janë një nga dyshet më të komentuara në mediat rozë si për jetën personale dhe atë profesionale.

Kohët e fundit u ngritën dyshime për një përçarje të mundshme mes dyshes.

Shkak i një dyshimi të tillë u bë fakti se ata nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Video e fundit e tyre ka hedhur poshtë të gjitha aludimet. Ata shfaqen duke udhëtuara së bashku me makinë dhe ironizojnë me të qeshura të gjitha thashethemet.

Kujtojmë se Fero dhe Arbenita janë prindër të një vajze. Nina është pjesë e postimeve  në rrjete sociale ku shpesh na zbukuron përditshmërinë të gjithëve.

Linku: https://www.instagram.com/stories/arbenitalsmajli/2672124122737953906/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAgFNkdDIrJ/