Home Tag "relaks"

Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën

0
Besi, Xhensila dhe Ajka janë duke shijuar pushimet këtë fund sezoni. Babi Besi është duke lozur me Ajkën e ndërkohë që mami Xhensilën e shikojmë duke i shkrepur foto dhe video të cilat ngelen gjithmonë kujtim. Një video e publikuar nga Xhensila sapo na ëmbëlsoi ditën. Besi është një baba i përkushtuar dhe loz në […]

Zbuloni vëndin që Armina po kalon pushimet

0
Ka vendosur që largohet nga rutina e përditshme dhe të udhëtojë jasht Shqipërisë për disa ditë relaksi dhe qetësie. Armina Mevlani ka zgjedhur pikërisht të pushojë në Cancun. Një vënd përrallorë duhet pranuar. E në fakt Armina gjithmonë ka spikatur për shijen e saj të hollë në zgjedhje dhe nuk kishte sesi të mos zgjidhte […]

Me kë po e kalon drekën sot Ingrit Gjoni

0
Ingriti është rikthyer nga koncertet e shumta që ka pasur këtë periudhë dhe po kalon kohë me familjen dhe njerzit e saj më të afërt. Këtë drekë Ingriti në bazë të një postimi që ka bërë në profilin e saj në Instagram, ajo ka qënë duke drekuar sot me djalin e saj Paridin dhe me […]

Si t’i ndreqni të gjitha problemet e gjumit, sipas shkencës?

0
Duket sikur po bëhet gjithnjë e më e vështirë të bësh një gjumë të mirë. Duhet të kemi shtatë deri në nëntë orë gjumë, por shumë amerikanë nuk e godasin atë objektiv çdo natë. Gjumi mund të ofrojë përfitime të pabesueshme shëndetësore, si të na ndihmojë të humbim peshën, të përmirësojmë kujtimet tona. Pra, kur […]

Ishuj privat?! Zbuloni se ku ndodhen ato

0
Ishujt mbeten një ndër plazhet më të kërkuara dhe më të frekuentuara nga shumica e personave. Jeni çift dhe kërkoni që të kaloni pushime të paharrueshme. Ne ju sugjerojmë disa ishuj privat për një udhëtim perfekt dhe relaksues, zbuloni se ku ndodhen këto ishuj: 1) Lagen Island Ndodhet në Philippines 2) Vahine Island Resort Gjëndet […]