Home Tag "rikthehet"

Të gjithë po e prisnin, Adele ndanë lajmin e këndshëm me ndjekësit

0
Adele do të bëjë një rikthim të mrekullueshëm në kohë të krishtëlindjeve, pasi ka kompletuar albumin e saj të katërt, të shumëpritur nga ndjekësit e saj, dhe do të mbajë një koncert televiziv në Las Vegas. Ky koncert do të shënojë shfaqjen e parë live të 33-vjeçares pas katër viteve pauzë, pas turneut të saj […]

Një bisedë e ndërprerë në dashuri rikthehet, horoskopi 2 shtator 2021

0
Dashi Në dashuri, me Venusin e kundërt është mirë të jeni të kujdesshëm. Ju jeni shumë të shqetësuar, ndiheni sikur nuk mund t’ia dilni, por nuk mund të dorëzoheni tani. Në vendin e punës, duhet të kujdeseni për një projekt të rëndësishëm, mund të bashkëpunoni me një person Dashi ose Luani. Në shëndet, kaloni të […]

Veprimi i saj konfirmon gjithçka, Angelina Jolie rikthehet tek ishi

0
Angelina Jolie duket se është rikthyer tek ish burri Jonny Lee Miller. Ajo është parë teksa ka vizituar ishin e saj në apartamenti e tij në Brooklyn. Aktorja shkoi në ndërtesën e ish-burrit të saj në Dumbo të premten në mbrëmje duke mbajtur vetëm çantën e saj Louis Vuitton dhe një shishe të kushtueshme me […]

Së shpejti pjesë e ekranit, Fatma zbulon detajet nga projekti i madh

0
Fatma dhe pse ka më shumë se një vit që është larguar nga ekrani për shkak të ardhjes në jetë të djalit të saj dhe Alfios, Noah. Fëmija nuk ishte i planifikuar dhe si pasojë moderators iu desh që të ndryshonte gjithë rrjedhën e gjërave duke përfshirë dhe projektet që kishte për ekranin. Djali tashmë […]