Home Tag "rikthehet"

Pas problemeve psikologjike, Fjolla Morina i rikthehet jetës normale

0
Fjolla Morina pas një periudhe të vështirë psikologjike duket se i është kthyer jetës normale. Nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale këngëtarja ka treguar se gjendja e saj është më mirë falë ndihmës mjeksore. ‘Hello ju përshëndes krejtve. Faleminderit për fjalët e bukura që më keni shkruar. Unë jam mirë, nga ana psikologjike nuk kam […]

Johnny Depp refuzon të rikthehet në ‘Pirates of the Caribbean’

0
Depp largohet nga Disney! Johnny refuzon të kthehet ndonjëherë në Pirates of the Caribbean sepse ai është ende i zemëruar në studio për heqjen e tij gjatë rastit të abuzimit me Amber Heard pavarësisht thashethemeve se ai mund të merrte 20 milion dollarë për të riprodhuar rolin e kapitenit Jack Sparrow. Disney ndërpreu lidhjet me […]

Pas rikthimit në Twitter, Trump ka një kërkesë ndaj Facebook

0
Donald Trump përgatitet për rikthimin e tij në Facebook dhe Twitter Fushata presidenciale e Trump i kërkoi zyrtarisht kompanisë mëmë të Facebook të martën që të zhbllokonte llogarinë e tij. Trump po kërkon të rimarrë kontrollin mbi llogaritë e tij të fuqishme në mediat sociale. “Ne besojmë se ndalimi i llogarisë së Presidentit Trump në […]

Rikthehet në ekran, ja ku do ta shikojmë Albana Osmanin

0
Albana Osmani dhe pse prej kohësh është tërhequr nga ekrani mbetet një nga figurat më të dashura. Moderatorja dikur ka spikatur në drejtimin e emisioneve më in për kohën. Sot Albana ka vendosur ti kthehet pasionit të vjetër për ekranin. Burime për “Kryefjala.com” kanë bërë me dije se moderatorja e njohur pritet të jetë një […]

Ibrahim Tatlises surprizon fansat me performancën e tij pas aksidentit

0
Ibrahim Tatlises pak orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik ka mbajtur premtimin për ndjekësit. Ikona e muzikës turke, ka kënduar para fansave të tij duke u ulur në një karrocë me këmbët e lënduara pas aksidentit. Këngëtari legjendar u nis me autoambulancë për të shkuar në restorantin ku duhej të performonte siç ishte […]

Pak nga magjia e projektit, Devis Xherahu paralajmëron hitin e verës

0
Devis Xherahu është një nga artistët më të dashur për skenat shqiptare dhe jo vetëm. Këngëtari prej vitesh nuk ndalon së sjelluri muzikë të mirë për të gjithë artëdashësit. Momentet e suksesit në repertorin e tij janë të panumërta dhe Devisi nuk ka ndërmend të ndalojë me kaq. Këngëtari së shpejti do të vijë me […]

Pas sëmundjes së rëndë, Princesha Charlen rikthehet me një foto familjare

0
Princesha Charlene dhe Princi Albert zbulojnë foto familjare për festën e Pashkëve. Gjendja e saj shëndetësore fatmirësisht është mirë. Charlene e Monakos ‘pothuajse vdiq’ nga një sëmundje misterioze që e mbajti në Afrikën e Jugut. Princesha Charlene e Monakos e kaloi Pashkën me familjen e saj. ‘Gëzuar Pashkët’, shkroi ajo në Instagram të dielën përkrah […]

Flor Binaj rikthehet në ekran përkrah këngëtares së njohur shqiptare

0
Flor Binaj pas largimit të bujshëm nga Portokalli ka vendosur të rikthehet në ekran me një projekt larg humorit. Aktori  tashmë do ta shohim së bashku me këngëtaren Arilena Ara në emisionin investigativ ‘Piranjat’. Emisioni pritet të fillojë të martën e ardhshme në ekranin e ABC. Linku: https://www.instagram.com/florjanbinaj/?hl=en Burimi i fotos: https://www.instagram.com/florjanbinaj/?hl=en