Home Tag "rikthehet"

Ishi rikthehet për t’iu dhënë shpjegime, horoskopi 4 tetor 2021

0
Dashi Në dashuri, nga 7 Tetori Venusi fillon një tranzit pozitiv në shenjën tuaj. Nëse ju pëlqen një person, është koha për të hedhur hapin e parë. Dashuritë që lindin në këtë moment janë shumë intriguese. Në vendin e punës, kërkesat duhet të bëhen me pak logjikë, sepse lënia e të sigurtës për të pasigurtën […]

Të gjithë po e prisnin, Adele ndanë lajmin e këndshëm me ndjekësit

0
Adele do të bëjë një rikthim të mrekullueshëm në kohë të krishtëlindjeve, pasi ka kompletuar albumin e saj të katërt, të shumëpritur nga ndjekësit e saj, dhe do të mbajë një koncert televiziv në Las Vegas. Ky koncert do të shënojë shfaqjen e parë live të 33-vjeçares pas katër viteve pauzë, pas turneut të saj […]

Një bisedë e ndërprerë në dashuri rikthehet, horoskopi 2 shtator 2021

0
Dashi Në dashuri, me Venusin e kundërt është mirë të jeni të kujdesshëm. Ju jeni shumë të shqetësuar, ndiheni sikur nuk mund t’ia dilni, por nuk mund të dorëzoheni tani. Në vendin e punës, duhet të kujdeseni për një projekt të rëndësishëm, mund të bashkëpunoni me një person Dashi ose Luani. Në shëndet, kaloni të […]