Home Tag "rikthehet"

Atdheu rikthehet në Për’puthen, ja çfarë pritet të ndodhë

0
Atdheu nesër do të rikthehet në Përputhen dhe një gjë të tillë sapo na e konfirmoi autorja Olsa. Kujtojmë se Atdheu u pezullua dhe nuk pati mundësi të sqaronte asgjë. Ende nuk dihet nëse do të kemi një rikthim si konkurrent apo thjeshtë do të vijë për të dhënë verdiktin e tij të fundit mbi […]

Tea rikthehet sërish këtë herë me ide edhe më të qarta

0
Pak ditë më parë Tea Trifoni një prej vajzave që bëri më shumë bujë se kushdo tjetër në “Përputhen” është rikthyer sërish në instagram të cilin tha se ja kishin mbyllur. Ajo ka vendosur gjithashtu që t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave për të sqaruar çdo situatë që ka ndodhur kohët e fundit. Dikush madje e […]

Pas dy vitesh, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarje simpatike dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka bërë të ditur këtë, me anë të postimeve në rrjetet sociale. Në foton e publikuar në Instastory ajo ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk […]

Nuk e prisnim! Prezantuesja e njohur rikthehet në Tv Klan

0
Prezantuesja e njohur Anjeza Maja është një nga figurat më të njohura të ekranit shqiptar. Pas një shkëputje nga ekrani, moderatorja pritet që të rikthehet sërish në televizion. Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja e njohur, ka lajmëruar pak më parë në llogarinë në ‘Instagram’ se do të rikthehet sërish atje ku nisi […]

Rikthehet Oni Pustina, ja në cilin ekran do e shohim

0
Oni Pustina mbetet një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar edhe jashtë kufijve. Ai mbahet mend për fitoren e tij në ‘Dance with the stars’. I ka munguar skenës shqiptare por së fundmi është bërë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që drejtohet nga moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani. Mbrëmjen […]

Rikthehet Soni Malaj, kësaj here si prezantuese në një kompeticion bukurie

0
Këngëtarja e njohur Soni Malaj do t’i rikthehet prezantimit në një konkurs bukurie që do të mbahet shumë shpejt. Në një intervistë për ‘Lartë e Poshtë’ nga Eraldo Rexho u zbuluan detajet e organizimit, ndër to edhe prezantuesja e spektaklit. Gjatë intervistës ajo zbuloi se është shumë e lumtur për këtë rikthim dhe e ka mirëpritur ftesën […]