Home Tag "romeo veshaj"

Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën

0
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë kanë zyrtarizuar publikisht lidhjen e tyre të përfolur gjatë në media. Këngëtarja e njohur e ftuar së fundmi në puntatën e parë të emisionit më të ri “Treshat”, emision që drejtohet nga binjakët Veshaj dhe Bora Zemani, puthi publikisht Romeon. Të ftuar tek “Për […]

Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision

0
Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e dashurisë midis Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt. Dyshja u kap mat teksa po kalonte kohë krah njëri-tjetrit, ndërkohë që shkëmbenin puthje në pishinë. Për muaj të tërë, çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Por tani, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të […]

U kap mat me Jonida Maliqin, vjen reagimi i parë i Romeo Veshajt

0
Këngtërja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj, u filmuan teksa po shijonin pushimet të përqafuar në pishinë.(Lexo këtu) Kjo video bëri xhiron e rrjetit, ndërkohë që dyshja as nuk e ka mohuar as nuk e ka pohuar lidhjen e tyre. Por ndërkohë që në mediat rozë përflitej për lidhjen e tyre, […]

3 vite pas divorcit, Jonida Maliqi në një lidhje me aktorin e humorit?!

0
Ditët e fundit në mediat rozë po përflitet për nje lidhje të re në shoëbizzin shqiptar, që po bën shumë bujë. Mediat rozë bëjnë të ditur se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17 vitesh, Gent Prizreni, Jonida Maliqi është në një romancë me aktorin e humorit të “Al Pazar”, Romeo Veshaj. Megjithatë asnjë […]