Home ShowBiz Romeo i flet për planet për fëmijë, përgjigjia e Heidit stonon përsëri
Romeo i flet për planet për fëmijë, përgjigjia e Heidit stonon përsëri
0

Romeo i flet për planet për fëmijë, përgjigjia e Heidit stonon përsëri

0
0

Romeo ka biseduar me Hesidin për planet për fëmijë.

Hyrja e Sarës me barkun e rrumbullakosur i ka dhënë një shtysë më shumë bisedës së tyre.

Romeo i ka thënë Heidit që të shikojë barkun e rrumbullakosur të Sarës.

“Baçi pas 3 muajsh”, u shpreh modelja, megjithëse konkurrentja tha se ajo është një vajzë tradicionale dhe nuk bën fëmijë pa u martuar.

“Të dielën tjetër dasmën”– tha aktori duke treguar se ka shumë dëshirë që të bëhet baba.

“Të dukem njeri i pjekur unë për të bërë fëmijë?” u shpreh Heidi, e cila tregoi se nuk është e gatshme që të sjellë në jetë një fëmijë, megjithëse Romeo ka shumë dëshirë.

Ndjekësit janë kurioz të dinë si do të vijojë romanca e tyre jashtë mureve të shtëpisë vip.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/heidibaci/

tags: