Home Tag "rovena dilo"

Ishte Olti Curri mbrëmjen e kaluar në Eurovision?! Këngëtarja i gjen sozinë!

0
Mbrëmjen e kaluar u zhvillua Nata e Parë Gjysmëfinale në festivalin e Europian të Këngës që po zhvillohet në Telaviv. Teksa po ndiqte me kërshëri nga televizioni performancat e konkurentëve, këngëtarja shqiptare Rovena Dilo vuri re një detaj mjaft interesant. Konkurenti i Gjeorgjisë në Eurovision, kishte një ngjashmëri shumë të madhe më gazetarin shqiptar Olti […]

“E djeg pistën” Rovena Dilo del “fushë” gjatë vallëzimit

0
Disa foto në profilin e Olti Currit në Facebook, kanë nxjerrë një aspekt jo fort të këndshëm të performancës së këngëtares së mirnjohur Rovena Dilo. Siç duket në pamje, gjatë kërcimit Dilo nuk ka arritur dot të kontrrollojë veshjen e saj, duke ekspozuar pjesët intime. Rovena Dilo është për të dytën herë pjesë e këtij spektakli, ndërkohë që […]

“Divat”, rikthehet fuqishëm Rovena Dilo

0
Së fundmi këngëtaren  Rovena Dilo kemi pasur mundësi ta shohim si pjesë e një projekti artistik, ku nuk përfshihet kënga. Ajo ka provuar aktrimin në filmin “Ti mund të më quash Xhon”… Rovena si një person që kërkon gjithmonë nga vetja ka treguar në “Rudina” në Tv Klan, se shumë shpejt do të vijë me projekte të […]

Rovena habit fansat me flokët ngjyrë lejla

0
  Rovena prej vitesh ka ruajtur të njëjtën pamje, të njëjtën ngjyrë flokësh dhe nuk ka eksperimentuar me look-un, por ditën e sotme ajo ka vendosur t’i habisë fansat duke postuar një foto ku shfaqet me flokë lejla. Ndonëse prej disa vitesh nuk sjell videoklipe të reja, Rovena Dilo vazhdon të jetë aktive në muzikë […]

Rovena Dilo me pushime por me një foto ndryshe

0
Këngëtarja Rovena Dilo po kalon një periudhë të bukur, ajo është duke pushuar në plazhet e Greqisë. Por ajo këtë herë ka postuar një foto që ka çuditur të gjithë ndjekësit. Nga një postim i kryer prej saj para pak ditësh vëmë re që Rovena po bën plazh topless dhe tek kjo foto ka marrë […]

A është e lumtuar Rovena Dilo?

0
Rovena Dilo duket se ka kaluar dje një pasdite të këndshme në shoqërinë e mikut të saj gazetarit Ervin Kurti. Ajo është gjendur gjithashtu edhe përballë pyetjes që mesa duket drejtohet shpesh prej Ervinit “A je e lumtur”. Rovena nuk e ka shkruar përgjigjen e saj, por në foton e postuar, duket shumë e sikletosur […]