Home Tag "roza lati"

Policia arreston pak minuta më parë Stresin

0
Arkimed Lushaj apo i njohur ndryshe me emrin artistik Stresi është duke shijuar suksesin e karrierës së tij në muzikë. Sipas ArkivaNews Stresi është duke punuar për mega projektin e rradhës që do na shoqërojë gjatë gjithë verës. Po çfarë bëri këtë herë Stresi i cili është arrestuar nga policia vetëm pak minuta më parë. […]

Ekspozon të pasmet, Roza Lati shpërthen rrjetin me foto provokuese

0
Moderatorja Roza Lati është një prej personazheve më karizmatik të ekraneve shqiptare di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Me natyrën e saj të veçantë dhe humorin që e karakterizon ajo i ka bërë gjithmonë për vetë fansat e saj. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto […]

Zbulohet më në fund, Don Phenom i dashuruar pas…

0
Rreperi i mirënjohur Don Phenom gjëndet këtë periudhë në Shqipëri për shkak të koncerteve të këtij sezoni. Qëndrimi i tij në Shqipëri nuk i ka shpëtuar Roza Latit e cila e ka intervistuar për emisionin e saj “Bukë me vete”. Don Phenom duket shumë i sinqertë në të gjithë përgjigjet që ai jep edhe pse […]