Home Tag "roza lati"

E paparë Roza Lati, i dalin të mbathurat në emision live

0
Moderatorja e njohur Roza Lati, ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në “Ora News”, ku fillimisht u ankua për gjumin e sakrifikuar për të ardhur. Kështu, Roza vendosi që të shtrihej në kolltuk ndërkohë që Besi dhe Dajana ndodheshin përballë saj dhe po e intervistonin. Por teksa kishte veshur një fund të lirshëm në […]

Roza Lati ia thotë në sy moderatorit: “Ty do të kisha…”

0
Njihet si një personazh televiziv dhe patjetër femër e emancipuar dhe pakomplekse. Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Sevenbizz” ku është pyetur dhe për puthjen me këngëtarin Fero. Moderatori Meriton Mjekiqi e ka pyetur Rozën nëse kishte ndonjë “lidhje” mes të dyve, ndërsa ajo i është përgjigjur se […]

“A përdor viagra?” Roza Lati vë në siklet doktorin e VIP-ave

0
Në emisionin e saj “Why Not” moderatorja Roza Lati pati të ftuar Dr. Skerdi Farian, i njohur ndryshe edhe si doktori i VIP-ave. Roza u shpreh se e ftoi Skerdin në kuadër të festës së Halloween-it, pasi sipas saj doktori ‘monstrat’ i shndërron në njerëz të bukur. Që në momentet e para në studio ajo […]

E kritikuan ashpër pasi u vesh si murgeshë! Shpërthen Roza Lati ndaj fansave

0
Ndryshe nga çdo herë moderatorja Roza Lati në emisionin e saj të fundit, ka tërhequr tejmase vëmendje me paraqitjen e saj. Prezantuesja, për hir të një inskenimi u vesh si murgeshë, mirëpo kjo paraqitje e saj ka ngjallur kritika të ashpra madje nga ato ofenduese. Sigurisht nuk mungoi edhe reagimi i saj pas gjithë atyre fjalëve dhe ka sqaruar […]

Roza Lati bëhet murgeshë. Zbulohet arsyeja e jashtëzakonshme

0
Moderatorja Roza Lati është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe jo pak herë ka bërë të flitet shumë për postimet e saj. Por së fundmi i ka habitur të gjithë. Moderatorja ka publikuar një foto e veshur si murgeshë. Në “Why not”-in e fundit ajo kishte të ftuar Robert Berishën dhe Kastro Zizon të cilët folën […]

“E ëndërroj gjithë jetën një marrdhënie të tillë”, Roza Lati flet për dashurinë e vërtetë

0
Marrdhënia e saj me një djal misterioz me shumë tatuazhe tashmë është bërë e ditur. Fjala është për moderatoren e njohur Roza Lati e cila gjithsesi preferon të mbajë larg medias jetën personale. Megjithatë me postimin e fundit na ka treguar më shumë për mënyrën si e percepton një marrëdhënie. Roza ka postuar një foto të Will Smith […]

Roza Lati fiksohet pas vitheve të grimierit të famshëm

0
Roza Lati njihet si një personazh pa kurfarë kompleksi dhe kufizimi. Madje këtë gjë e ka pohuar edhe gjatë një interviste të saj të fundit. Ajo është e lirë dhe liria për të është shumë e vyer. Së fundmi moderatorja bukuroshe ka pasur mundësi të takojë një grimier të njohur. Pikerisht Ariel Tejada, make-up artistin […]

“Me atë gojë puth…” Roza Lati i befason zonjën që e ofendoi

0
Konfliktimet, replikat dhe polemikat mes persopnazheve të njohur janë bërë diçka e përditshme në rrjetet sociale. Së fundmi në një debat të tillë është përfshirë Roza Lati e cila ka marrë disa kritika për një set fotografik që ka reailzuar këto ditë. Një nga ndjekëset e ka ofenduar keq. “Sa kot një cop zhgarravin do të […]