Home ShowBiz Provokuese në Dubai, Roza Lati ekspozon të pasmet në plazh
Provokuese në Dubai, Roza Lati ekspozon të pasmet në plazh
0

Provokuese në Dubai, Roza Lati ekspozon të pasmet në plazh

0
0

Provokuese në Dubai, Roza Lati ekspozon të pasmet në plazh

Moderatorja Roza Lati është duke pushuar së fundmi në Dubai nga ku e shohim të postojë foto dhe video të ndryshme.

Ajo është shfaqur tejet joshëse në plazhet e Dubait ndërsa pozon me një palë bikini të kuqe.

Roza duket në formë perfekte, dhe në disa prej fotove ekspozon të pasmet, ndërsa i paralajmëron të gjithë ata që guxojnë ta gjykojnë për foto të këtij lloji.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shfaq më shumë rreth jetës së saj private dhe asaj profesionale.

Prej kohësh ajo drejton “Why Not: në “RTV Ora News” ku e shohim të intervistojë personazhe të njohur të botës së spektaklit.

roza

rozz

Link: https://www.instagram.com/p/CKTDn5wJo24/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CGvdx1hJp_c/