Home Tag "rroga"

E zbuloi vetë! Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet

0
Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar, i cili prej vitesh ka drejtuar emisionin “Opinion”. Moderatori i njohur ishte i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që gazetari merr nga emisioni […]