Home ShowBiz E zbuloi vetë! Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet
E zbuloi vetë! Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet
0

E zbuloi vetë! Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet

0
0

Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar, i cili prej vitesh ka drejtuar emisionin “Opinion”.

Moderatori i njohur ishte i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që gazetari merr nga emisioni “Opinion”.

Pa hezitim fare, Blendi Fevziu ka pranuar publikisht se paguhet më shumë se 7000 euro në muaj.

“Je gazetari politk më i paguar në Shqipëri?, e pyet moderatorja.

“Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht”, thotë Blendi ndërkohë që Bora e pyet:

“Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?”

“Po i marr”, ka thënë Blendi teksa Bora e pyet:

“A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?”

“Pa dyshim që më ngelet”, ka përfunduar gazetari i njohur i Tv Klan.

Link: https://www.instagram.com/stories/borazemani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzsRUhVgvbw/