Home ShowBiz “Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?” Blendi Fevziu flet për rrogën
“Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?” Blendi Fevziu flet për rrogën
0

“Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?” Blendi Fevziu flet për rrogën

0
0

Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar, i cili prej vitesh ka drejtuar emisionin “Opinion”.

Gjithashtu Fevziu komentohet shumë edhe për jetën e tij dhe jo rrallë herë është përfolur si një ndër gazetarët më të paguar.

Së fundmi Blendi ka qenë i ftuar në emisionin ‘3-shat’, ku është vënë përballë Bora Zemanit. Kjo e fundit mes të tjerash e ka pyetur edhe për rrogën.

“Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?”, i ka thënë Bora. Por se si është përgjigjur Fevziu na duhet të presim kur të transmetohet emisioni.

Link: https://www.instagram.com/p/BztWOQJF05p/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzsRUhVgvbw/