Home Tag "rudina magjistari"

Kush ja dhuroi lulet Rudina Magjistarit?

0
Moderatorja shumë e dashur për publikun Rudina Magjistari na ka mahnitur me një foto të publikuar sot në mëngjës në profilin e saj në Instagram. Rudina si të gjithë ka filluar të përdor efektet e këndshme të aplikacionit snapchat. Detaji që bie më shumë në syn ë këtë foto përveç ëmbëlsisë së Rudinës është edhe […]

E ftuara vë në siklet Rudina Magjistarin: “Pse nuk e shfaq vajzën?!”

0
Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila pre vitesh drejton emisionin e pasditës në “Tv Klan”. Megjithatë edhe pse ka gjithmonë interes për publikun, moderatorja ka preferuar që jetën private ta mbaj larg publikut. Pikërisht këtë detaj, ja ka vënë re kolegia e saj, Ermira Causholli e cila […]

Do shkriheni së qeshur! I ftuari i punon ‘rrengun’ Rudina Magjistarit: Kujdes kafshon!

0
Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh tashmë Rudina drejton emisionin e pasdites në televizionin Klan, duke trajtuar tema nga më të ndryshme me personazhet të njohur ose jo. Ditën e djeshme, moderatorja kishte të Klaudia Hilën, Florian Kokonën dhe Ilia Kaçin nga “Teatri i Kukullave”. Të ftuarit […]

Si rrallë herë, Rudina Magjistari publikon video me vajzën e saj

0
Moderatorja Rudina Magjistari, prej kohësh është bërë mama e një vajzë te cilën e ka pagëzuar me emrin Mia. Por moderatorja megjithëse ka shumë kuriozitet nga publiku për jetën e saj private, tregohet mjaft e rezervuar në publikimin e fotove të vazjës apo edhe të bashkëshortit. Së fundmi moderatorja ka ndarë disa video në Inststory, […]