Home Tag "sabina dana"

Sabina Dana feston ditëlindjen. Ja ku ndodhet këngëtarja e hiteve

0
Këngëtarja e superhiteve që dëgjohen edhe sot ndërkombëtarisht ka ditëlindjen. Sabina Dana ka ndarë me fansat e shumtë këtë lajm dhe sigurisht urimet kanë qenë të shumta. Sipas publikimeve të bëra në rrjet Sabina ndodhet aktualisht në Turqi, duke shijuar resortet prestigjoze dhe diellin e qershorit. Sabina qëndron pas një titulli që mban rekord ndjekshmërie […]

Kush ja trazoi jetën Sabina Danës?

0
Këngëtarja simpatike Sabina është duke gëzuar periudhën e saj të mëmësisë. Sabina është shumë aktive në rrjetet sociale. Zbulohet personi që Sabina e dashuron aq shumë dhe i cili ja ka trazuar jetën asaj që në momentin që janë njohur. Ai është babai i Dahlin, burri i Sabinës. Ata janë parë bashkë që nuk ndahen […]

Dhurata super luksoze që Sabina Dana ka marrë nga i dashuri i zemrës

0
Pas pushimeve në Itali këngëtarja Sabina Dana është rithyer në Shqipëri, ajo është vënë re gjithmonë për marrëdhënien perfekte që ka me bashkëshortin e saj. Ata të dy janë një trup i vetëm dhe nuk ndahen asnjëherë nga njëri – tjetri. Sot Sabina ka marrë prej tij nje dhuratë luksoze, bëhët fjalë për një çantë […]

Si e nis ditën Sabina Dana?

0
Ka kaluar një kohë të bukur sëfundmi për pushime me familjen e saj përkrah bashkëshortit dhe vajzës. Sabina është vënë re shpesh të postojë në profilin e saj në Instagram foto rreth gjërave që konsumon gjatë ditës. Por ajo që është vënë re më shpesh është fakti që Sabina e nis ditën gjithmonë duke pire […]

Dita e sotme e ka gjetur Sabina Danën në…

0
Sabina Dana këtë mëngjes është zgjuar në qytetin e bukur të Veronës në Itali, ajo sëbashku me familjen kanë nisur pushimet e tyre të vjeshtës dhe kanë zgjedhur pikërisht Italinë për të pushuar. Sabina duket shumë e lumtur nga ky udhëtim në familje dhe duket që po e shijon në maksimum pasi ajo nuk rresht […]

Këngëtarja shqiptare ka një problem me vogëlushen e saj

0
Sabina mezi pret që Dahlin, vajza e saj ta thërrasë mami Sabi ose mami Bina, por jo. Vogëlushja s`do që s`do. Nuk është hera e parë që Sabina insiston t`ia mësojë dhe Dahlin e ka kuptuar këtë, ndaj dëshiron që të luajë. Teksa Sabina i kërkon ta quajë Bina, vajza thotë Mita dhe qesh. Tani […]

Sa trëndafila i dhuroi bashkëshorti këngëtares shqiptare?

0
Nëse do bëhej ndonjëherë ndonjë konkurs burrash romantikë, bashkëshorti i Sabina Danës do të fitonte çmimin e parë. Nuk është hera e parë që bën surpriza për gruan e tij. Këtë herë i ka blerë trëndafila. Jo një, as dy, por 101. Po pse 101 more Enea? Diçka ka pasur në mendje zotëria por se […]

Kjo është dhurata e shtrenjtë që i bëri burri këngëtares shqiptare

0
Kushedi sa kanë kushtuar, po për atë asnjëherë nuk është shumë. Më shumë se burrë dhe grua, ata janë së pari shokë të ngushtë. Gjithmonë dhe kudo bashkë. Enea ia bëri bashkëshortes dhuratën pa ndonjë festë të caktuar. Një palë syza dielli Salvatore Ferragamo ishin ato që zgjodhi për Sabinën. Një falenderim nga afër nuk […]