Home Tag "sara dhe ledioni"

Në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit, luftë për ushqimin

0
Ata mund të kenë ushqime e gjëra të mira te shtëpia po çështja është se kush do hajë më parë. Është vetëm mami Sara ajo që qëndron në këmbë te pjesa e kuzhinës kështu që London i vogël, Jobs dhe Ledioni presin prej saj. “Është një luftë e përditshme mes këtyre të dyve se kush do […]

Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin

0
Për ta gjithçka ka nisur në një festë, nën tingujt e këngës “All of me”. Ndaj edhe ajo është kënga e atyre të dyve. Sara dhe Ledioni shkuan në një prej koncerteve në Londër të John Legend dhe ndanë disa momente. Nuk mund të mos e dëgjonin të kënduar live këngën që luhej ndërkohë që nisën […]

Foto romantike e Ledionit dhe Sarës nga ajri

0
Nuk është fare nevoja që të postojnë foto të fytyrës. Një imazh i shkrepur gjatë një kapje duarsh është kaq romantike. Ledioni dhe e dashura e tij Sara kanë qenë në fluturim dhe ai nuk mund të rrinte pa e bërë një foto të tillë publike. Përtej veprimeve plot me dashuri, ajo që bie në […]

Si do duken Ledioni dhe Sara 40 vite më vonë?

0
Ledioni ka gjetur një video në të cilën ka parë veten e tij dhe Sarën pas 40 vjetësh. “Unë dhe Sara Hoxha 40 vite më vonë…”, shkroi atje ku çifti i të moshuarve bënte një kërcim modern mes shumë njerëzve. Njerëzit aq deshën për të bërë urimet e tyre duke i uruar të jetojnë ashtu […]

London Noor shkon në plazh dhe rri vetëm me babin

0
Ata tani janë shokë të ngushtë dhe kështu do jenë gjithë jetën. London Noor ka nisur pushimet e tjera, këtë herë te deti. Ledioni ka ndarë një foto në të cilën janë ulur përballë njëri-tjetrit dhe po fjalosen. Për Ledionin nuk mund të ketë lumturi më të madhe dhe për Sarën gjithashtu. Ndërkohë që Sara […]

Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Ledionit – Ajo ka një mesazh

0
Ajo që ndodh në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit ndodh në të gjitha shtëpitë. Sa herë bëjnë vajzat sikur nuk i intereson se ku do shkojnë dhe bëjnë sikur ia lënë në dorë burrit të zgjedhë. Ama diçka duhet ta dinë mirë burrat nëse dëshirojnë të kenë harmoni në shtëpi. Të bëjnë sikur zgjedhin atë […]

Vazhdon maratona e fotove të London Noor

0
Ishte fillimi pak i vështirë por tani jo më. Ledioni dhe Sara ishin shumë të rezervuar për të treguar fytyrën e të birit derisa një ditë vendosën të mos e fshinin më. Që prej atij momenti vazhdojnë fotot e bukura të London Noor. Këtë herë po qëndron në krahët e babit. Djemtë e shtëpisë e […]

Sara zbulon zakonin e London Noor të çdo nate përpara gjumit

0
London Noor, ashtu si çdo fëmijë ka ato zakonet e veta, të cilat prindërit i adhurojnë dhe ndonjëherë i ndajnë me ndjekësit. Disa bebusha dëshirojnë të dëgjojnë një përrallë para se të flenë, disa të tjerë dëshirojnë të dëgjojnë ninulla, disa të tunden nga krahët e mamit ose babit, kurse Londonit i mjafton të mbajë […]

Brenda dhomës së gjumit të Sarës dhe Ledionit

0
Njerëzit postojnë shpesh foto nga salloni, dhoma e fëmijëve, ballkoni, por shumë rrallë nga dhoma e gjumit. Sara e Ledionit sapo e bëri këtë edhe pse nuk ka zbuluar shumë. Është veshur në të kuqe, me një veshje të ngushtë pas trupit dhe pas saj dallohet krevati. Ajo që bën më tepër përshtypje është fakti […]

Ledion Liço thotë: ‘Përse o Zot, çfarë të kam bërë o Zooot’

0
Ç`ka ndodhur me Ledion Liçon? Moderatori është përballur me veten në televizor dhe diçka nuk i ka pëlqyer. Kanë nisur përsëritjet e programeve të shkuara në televizion, me mbylljen e sezonit dhe nuk i ka pëlqyer vetja në to. Është karakteristikë njerëzore që të mos na pëlqejë vetja në kohën e shkuar edhe pse kemi […]