Home ShowBiz Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin
Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin
0

Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin

0
0

Për ta gjithçka ka nisur në një festë, nën tingujt e këngës “All of me”. Ndaj edhe ajo është kënga e atyre të dyve.
Sara dhe Ledioni shkuan në një prej koncerteve në Londër të John Legend dhe ndanë disa momente. Nuk mund të mos e dëgjonin të kënduar live këngën që luhej ndërkohë që nisën shkëndijat e para.
Ishin në një ditëlindje kur e dëgjuan për herë të parë dhe pas asaj dite e kanë dëgjuar në 829273 dasma. Kështu tha Sara dhe të drejtë ka. Për nga teksti dhe fakti se këngëtari ia dedikoi gruas së tij, ia vlen të jetë kënga e shumë historive.

Link: https://www.instagram.com/p/BY-U7VjldRe/?taken-by=sarahoxhaaa

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUOmr_UFCHI/?taken-by=sarahoxhaaa