Home Tag "semundje ne tru"

Këngëtarja e njohur probleme me shëndetin mendor, ja fotoja që publikon

0
Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka habitur fansat me postimin e fundit në Instagram. Pas sulmit në një koncert në Mançester, duket së këngëtarja ka mbetur me trauma dhe ka pësuar dëmtime në shëndetin mendor. Ndërkohë që ka vendosur që të marrë një pushim nga turnetë e zhvilluara në muzikë, këngëtarja simpatike ka zbuluar problemet […]