Home Aktualitet Këngëtarja e njohur probleme me shëndetin mendor, ja fotoja që publikon
Këngëtarja e njohur probleme me shëndetin mendor, ja fotoja që publikon
0

Këngëtarja e njohur probleme me shëndetin mendor, ja fotoja që publikon

0
0

Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka habitur fansat me postimin e fundit në Instagram.

Pas sulmit në një koncert në Mançester, duket së këngëtarja ka mbetur me trauma dhe ka pësuar dëmtime në shëndetin mendor.

Ndërkohë që ka vendosur që të marrë një pushim nga turnetë e zhvilluara në muzikë, këngëtarja simpatike ka zbuluar problemet mendore përmes llogarisë personale në Instagram.

“Nuk është shaka”, shkruan ajo në një fotografi të tre skanimeve të trurit të këngëtares amerikane.

Në foto janë dy skanime të truri krah për krah që tregojnë se si duket një “tru i shëndetshëm” dhe si duket truri i këngëtares.

Nga dy imazhet, “truri i PTSD-së” ka disa fusha të theksuara, ku pamja e tjetrit vështirë se tregon ndonjë skicë.

ss

Link: https://www.instagram.com/stories/arianagrande/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvHVSf0l_MK/