Home Tag "set fotografik"

Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur

0
Moderatorja Luana Vjollca vijon të jetë një prej personazheve më të përfolura të momentit. Ajo është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes pasi e shohim gjithmonë midis muzikës, televizionit e së fundmi edhe modës. Firma e njohur Guess e ka zgjedhur moderatoren si imazhin e saj dhe së fundmi Luana ka sjellë disa foto nga […]

Provokuese si kurrë më parë, Xhensila sjell setin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sidomos kohët e fundit e shohim të postojë vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e saj. Së fundmi Xhensila ka guxuar pak më shumë me disa foto ku shfaqet më provokuese se zakonisht. Ajo pozon me një trupore ngjyrë bezhë ngjitur pas trupit duke ekspozuar […]

Rezarta Shkurta dhe e bija bashkë në një klip

0
Hera do bëhet një artiste ashtu si mami. Rezarta ka postuar një video që e dëshmon më së miri këtë gjë. Vogëlushja është bërë pjesë e një seti fotografik me të ëmën nën titullin “Matchy-Matchy”. Ajo që ka bërë përshtypje ka qenë gatishmëria e saj për të respektuar rregullat e modelimit dhe dëshira e madhe. […]

Ja sa është rritur djali i aktores së ‘Portokallisë’

0
Aktorja e “Portokallisë”, Delinda Zhupa është bërë nënë pak javë më parë dhe menjëherë i është rikthyer ekranit. Djali i saj Dasantin po rritet dhe imazhi simpatik nuk i është kursyer për asnjë moment publikut. Ka realizuar setin e parë fotografik dhe Deli ka ndarë pamje me miqtë dhe fansat e shumtë. Aktorja dhe partneri […]

Kemi të reja nga Blunt dhe Real – Me vështirësi po marrin frymë

0
Blunt dhe Real janë dy artistë që me vështirësi po marrin frymë. Nuk kanë asgjë nga shëndeti, ata me vështirësi po marrin frymë nga koncertet e tyre. Thuajse çdo ditë e çdo natë i gjen pranë publikut, që i adhuron, duke dhënë një show të vërtetë. Përpos koncerteve kemi edhe të reja nga artistët fantastik. […]