Home Tag "sfidon"

Beatrix Ramosaj sfidon Oriola Marashin dhe fansat ia thonë publikisht

0
Ajo është shkëputur disi nga projektet muzikore, megjithatë në Instagram është mjaft aktive. Së fundmi këngëtarja Betrix Ramosaj ka pozuar në një pozicion i cili ka ngjallur shumë reagime. Komentuesit janë marrë edhe me vendin që këngëtarja ka zgjedhur për të pozuar.  Dikush ka komentuar se Beatrix  ia ka kaluar modeles Oriola Marashi me trupin bombë. Beatrix ka reaguar […]

Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën

0
Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës. Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at si të huaj ashtu edhe shqiptarë. Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të […]