Home Sport Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën
Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën
0

Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën

0
0

Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës.

Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at si të huaj ashtu edhe shqiptarë.

Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të sigurt për shumë gjatë, sepse Granit Xhaka me shpejtësi po arrin numrin e ndjekësve të saj. Kështu si e ka nisur Graniti shumë shpejt mund të kalojë edhe Encën e nuk dihet si do reagojë këngëtarja pas kësaj.

2018-01-13 13_10_02-ENCA (@enca) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/enca/

2018-01-13 13_10_55-Granit Xhaka (@granitxhaka) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/granitxhaka/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdc6hflHY9g/?taken-by=enca / https://www.instagram.com/p/BdzoLJHFAcQ/?taken-by=granitxhaka